سئو سازي با روش هاي جديد
 

بهينه سازي سايت كلاه سياه Black Hat Seo چه چيزي است


با دقت به فراگير شدن كسب‌‌وكارهاي آنلاين , مبحث سئوي وب سايت هم اهميت اكثري پيدا نموده است . سئوي وب سايت كلاه سياه يكي‌از روش‌‌هاي بهينه‌‌سازي وبسايت براي موتورهاي كاوش است . درين مقاله به بررسي اين روش و ترفندهاي آن مي‌‌پردازيم .

https://ismaeilsahab.ir/category/black-hat-seo-techniques/

بهينه سازي سايت كلاه سياه چيست؟
 

بهينه سازي وب سايت كلاه سياه به مجموعه‌‌اي از روش‌‌ها و تكنيك‌‌هاي غيررسمي ارتقا سكو وب سايت در موتورهاي كاوش گفته مي‌‌شود , روش‌‌هايي كه از مقررات گوگل تبعيت نمي‌‌كنند .

روش سئو سايت كلاه سياه دقيقا بر خلاف روش whitehat seo است . در هر دو روش انگيزه بهينه‌‌سازي تارنما است با اين تفاوت كه در روش اوليه فارغ از در حيث به چنگ آوردن قانون ها و در روش دوم با پيروي كردن از قانون ها بهينه‌‌سازي را انجام مي‌‌دهيم . در روش بهينه سازي وب سايت كلاه سياه چهت نيل به انگيزه نياز نيست بازه متعددي چشم به راه بمانيم و علاوه بر زمان ميزان هزينه‌‌ها درين روش كاهش پيدا مي‌‌كنند . اما اين روش سود ايستادگي ندارد و هر لحظه ممكن است تارنما ازجانب الگوريتم‌‌هاي گوگل مجازات شود و در ادامه مجازات , وبسايت شما اعتبار خويش را دست داده و از برگه نتيجه ها كاوش حذف شود .

با اعتنا به فراگير شدن كسب‌‌وكارهاي آنلاين , مبحث بهينه سازي سايت هم اهميت اكثري پيدا نموده است . بهينه سازي سايت كلاه سياه يك كدام از روش‌‌هاي بهينه‌‌سازي وب سايت براي موتورهاي كاوش است . درين مقاله به بررسي اين روش و ترفندهاي آن مي‌‌پردازيم .

بهينه سازي وب سايت كلاه سياه چيست؟

بهينه سازي وب سايت كلاه سياه به مجموعه‌‌اي از روش‌‌ها و تكنيك‌‌هاي غير رسمي ارتقا درجه تارنما در موتورهاي كاوش گفته مي‌‌شود , روش‌‌هايي كه از قانون ها گوگل تبعيت نمي‌‌كنند .

 

روش سئوي سايت كلاه سياه دقيقا بر خلاف روش white hat seo است . در هر دو روش انگيزه بهينه‌‌سازي وبسايت است با اين تفاوت كه در روش نخستين فارغ از در حيث تصاحب كردن قانون ها و در روش دوم با پيروي كردن از ضوابط بهينه‌‌سازي را انجام مي‌‌دهيم . در روش سئو وب سايت كلاه سياه چهت نيل به انگيزه نياز نيست دوران متعددي معطل بمانيم و علاوه بر زمان ميزان هزينه‌‌ها درين روش كاهش پيدا مي‌‌كنند . ولي اين روش سود مقاومت ندارد و هر لحظه ممكن است تارنما ازجانب الگوريتم‌‌هاي گوگل مجازات شود و پيرو مجازات , تارنما شما اعتبار خويش را دست داده و از ورقه نتيجه ها كاوش حذف شود .

كته : مي‌‌توانيد به جاي استعمال بسيار از لغت ها اصلي , مترادف‌‌هاي آن‌‌ها را به فعاليت ببريد يا اين كه از لغات داراي اهميت Long Tail , يا اين كه اصطلاحا دم دراز , استعمال نمائيد .

 https://ismaeilsahab.ir/doorway-pages/

مخفي‌‌كاري Cloaking

در‌اين روش متني كه شما مي‌‌نويسيد براي يوزرها قابل نمايش نيست و صرفا موتورهاي كاوش كاركشته به ديدن آن‌‌ها ميباشند .

 

محتواي نسخه برداري شده

درين روش از مطالب سايت‌‌ها و صفحه هاي ديگر كپي‌‌برداري مي‌‌كنيد البته بايستي بدانيد با انجام اين فعاليت خير فقط از سمت الگوريتم‌‌هاي گوگل جريمه مي‌‌شويد بلكه سبب ساز مي‌‌شويد اعتبار و نام‌و‌نشان سايت‌‌تان تحت سوال برود .

كامنت‌‌هاي اسپم

يكي ديگر از تكنيك‌‌هاي بهينه سازي وب سايت كلاه سياه گذاشتن كامنت اسپم در سايت‌‌هاي ديگر است اين چنين كه شما لينك‌‌هاي وب سايت خويش را پايين پست‌‌هاي سايت‌‌هاي ديگر مي‌‌گذاريد كه از لحاظ محتوا و مورد هيچ ارتباطي با آن تارنما ندارند .

 

صفحه هاي دروازه‌‌اي Doorway Pages

ساخت صفحه ها Doorway يكي ديگر از ترفند هاي سئو وب سايت كلاه سياه است . در واقع اين صفحه هاي از ديد محتوايي ارزشي ندارند صرفا حكم پلي را دارا هستند كه استفاده كننده به واسطه آن در صفحه ها اينترنتي در هم اكنون چرخش است در حالي كه به فيض دلخواه خويش نمي‌‌رسد .

 

خريد پيوند

خريد لينك و پيوند , يكي بدترين تكنيك‌‌هاي بهينه سازي وب سايت كلاه سياه است . با اين‌كه كه‌اين روش ريسك بالايي داراست البته جزء روش‌‌هايي است كه وبمستران كماكان از آن استعمال مي‌‌كنند . درين روش شما لينك و پيوند متبوع خويش را به سايتي مي‌‌دهيد و در قبال آن به صورت ماهانه يا اين كه هميشگي پولي را پرداخت مي‌‌كنيد .

 

دستكاري مقاله‌ها

اين روش نيز همانند روش كپي‌‌برداري است با اين تفاوت كه با عوض كردن جملا‌ت مقاله و ثبت يك مقاله تازه , سعي بر گمراه كردن گوگل داريد .

 

محتواي نامرئي

در‌اين روش سئوي وب سايت كلاه سياه لغات با اهميت را به صورتي كه با رنگ دورنما ورقه يكي باشد در نوشته قرار مي دهيد . به لهجه ساده‌‌تر از لغات اصلي نامرئي در مطالب خويش به كار گيري مي‌‌كنيد . با اين عمل اين كلمه ها از طرف موتورهاي كاوش قابل تماشا اما از نگاه يوزرها پنهان ميباشند .

 

گزارش تخلف رقبا

در‌اين روش با بررسي وب سايت رقبا و جستن تخلفات آن‌‌ها , سايت‌‌شان را تحت عنوان خلاف‌كار معرفي مي‌‌كنيد . در‌اين حالت آن‌‌ها جريمه مي‌‌شوند و سكو سايت‌‌شان سقوط مي‌‌كند .

 

مزرعه لينك و پيوند

مزرعه پيوند , يك كدام از سريع‌‌ترين روش‌‌هاي اخذ لينك و پيوند به صورت روزمره است كه امروزه تحت عنوان يك روش اسپم شناخته شده‌است . اساسا مزرعه لينك و پيوند به گروهي از اينترنت سايت‌‌ها گفته مي‌‌شود كه به صورت گروهي پيوند مي‌‌دهند . در چشم ديگر Farm Links به صدها و چه بسا هزاران تارنما غير داراي ارتباط گفته مي‌‌شود كه به يكديگر لينك و پيوند مي‌‌دهند .

عوارض به كارگيري از سئو سايت كلاه سياه

به دليل سرعت بالاي تغييرات و تحولات دنياي تكنولوژي امروزه يكي‌از مورد ها حياتي در مبحث بهينه‌‌سازي , زمان است . مسلما در ميدان فعاليتي شما رقباي متعددي وجود دارا‌هستند كه هر يك از آنان مي‌‌توانند يك تهديد دورازشوخي براي شما به اكانت بيايند . در سود براي پشت رمز گذاشتن آن‌‌ها بايستي به‌سرعت خويش بيش تر فرماييد و در عصر حاضر انجام چنين كاري نيازمند در نظرنگرفتن مقررات است .

 

از مورد ها داراي اهميت ديگر , ميزان ميزان دارايي شما است . مسلما براي انجام هر كاري مي بايست پولي را پرداخت نماييد هر چه مبلغ پرداختي كمتر باشد به نفع شما خواهد بود . در سئوي وب سايت كلاه سياه ميزان هزينه پرداختي شما خيلي كمتر خواهد بود .

 

در پايان , به نيكي ميدانيد كه انجام هر دسته تخلفي مجازاتي به‌دنبال داراست كه ميزان اين مجازات , به جور جرمي است كه شما انجام داده ايد . درصورتي كه خلاف ضوابط تعريف‌‌شده گوگل كار نماييد از سمت الگوريتم‌‌ها مجازات مي‌‌شويد . از سنگين‌‌ترين جريمه‌‌هاي گوگل مي‌‌توان به كاهش درجه سايت در نتيجه ها كاوش , حذف بي نقص تارنما و بيرون شدن دامنه از در دست گرفتن شما اشاره نمود . با اين توضيحات در حالتي كه هنوز نيز قصد داريد از تكنيك‌‌هاي بهينه سازي وب سايت كلاه سياه به كارگيري فرماييد , خوبتر است نسبت به تلاش و گونه جريمه‌‌هاي الگوريتم هاي گوگل داده ها كافي داشته باشيد .

سئوي سايت كلاه سياه ( Black Hat SEO )

بهينه سازي وب سايت كلاه سياه يكي اشكال بهينه سازي سايت است كه با به كار گيري از تكنيك ها و روش هاي غير بنيادين و غيرقانوني موجب بهبود سكو وب سايت مي شود . سئوي وب سايت كلاه سياه چهت نيل به جايگاه هاي فراتر , مقررات گوگل و بقيه موتورهاي كاوش را تحت پا ميگذارد . صرفا انگيزه اين جور از سئوي وب سايت , كسب سكو عالي در موتورهاي كاوش است . سئو وب سايت كلاه سياه در كوتاه زمان براي وب سايت اثرگذار است و موجب بهبود جايگاه آن مي شود البته در طولاني بازه زماني , تاثير منفي بر تارنما ميگذارد و موجب جريمه شدن تارنما به وسيله موتورهاي كاوش از جمله گوگل مي شود . گوگل پيوسته با بسط و بهبود الگوريتم هاي خويش , با بهينه سازي وب سايت كلاه سياه نبرد مي نمايد و اين روش بهينه سازي سايت در حاصل موتورهاي كاوش به ياد ماندني نيست .

تاكتيك ها و تكنيك هاي سئو وب سايت كلاه سياه براي بهبود جايگاه وبسايت

·         ساخت بك پيوند هاي مخرب و غير نرمال ( خريداري بك پيوند )

·         ساخت محتواي تكراري در تارنما

·         ساخت صفحه ها بسيار با محتواي كوتاه و بي كيفيت

·         به كارگيري از محتوا يا اين كه پيوند هاي پنهان

·         به كار گيري بيشتراز حد لغات حياتي در صفحه ها وب سايت

·         به كار گيري بيشتراز ميزان ريچ اسنيپت ها

·         ورقه ربايي و به كارگيري از محتواي ديگر وب سايت ها

·         خودكار سازي محتوا به وسيله ربات ها

·         پيوند دادن بيش تر از حد به شبكه هاي مردمي در باطن تارنما

·         توليد صفحاتي با كردار ناهنجار نظير پيشينگ , ويروس , تروجان و ديگر بدافزارها

·         گزارش تخلف رقبا به گوگل

·         استعمال از ربات هايي كه به صورت خودكار در گوگل سرچ مي نمايند و روي سايت كليك مي نمايند

·         توليد صفحه هاي مملو‌از پيوند ( مزرعه پيوند - Link Farm )

·         ساخت ريدايركت هاي نامرتبط

 https://ismaeilsahab.ir/scraped-content/

چرا نبايد از سئو وب سايت كلاه سياه به كار گيري كرد؟

الگوريتم هاي موتورهاي كاوش همواره در حالا به روز كردن و خوب تر شدن ميباشند تا روش هاي غير رسمي وب سايت ها در جذب راه‌بندان را شناسايي نمايند . به كارگيري از تكنيك هاي سئو سايت كلاه سياه , موجب تجريم وب سايت از سوي گوگل و بقيه موتورهاي كاوش مي شود . صحت دارد كه در كوتاه زمان , استعمال از اين تكنيك ها موجب ارتقاء راه‌بندان وبسايت مي شود , البته در طولاني بازه جريمه هاي سنگيني از سوي گوگل بر روي وب سايت متبوع اعمال مي شود و موجب افت شديد جايگاه در نتيجه ها جشتجو و يا اين كه چه بسا حذف بدون نقص از حاصل كاوش خواهد شد .

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۰۹:۱۵ ] [ صدفي ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

از مهم ترين كارهايي كه بايد انجام دهيد تا سايت شما به صفحه اول گوگل برسد و كاملا در اين زمينه سئو شده و بهينه سازي باشد، استخدام يك مشاور سئو است. كارشناس و متخصص سئو كسي است كه به راحتي قادر است در عرض چند ماه شما را به رتبه يك برساند. براي اين كار بهتر است كه مدنظر بگيريد، فريب وعده هاي الكي و پوچ را نخوريد. بهتر است، در اين زمينه با اسماعيل سحاب مشورت كنيد.
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 12
دیروز : 25
افراد آنلاین : 1
همه : 2910
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب