سئو سازي با روش هاي جديد
 

خدمات سئو سازي سايت SEO متعدد

روزمره در گوگل 3 . 5 ميليارد كاوش انجام مي شود , 90 هزار وب سايت به لهجه فارسي و وردپرس فعال‌ساز‌ي شده و همچنين بيشتر از 50 ميليون اهل ايران به وب دسترسي دارا هستند , پس بايد جايي حضور پيدا كنيد كه مشتريان در آنجا پرسه مي زنند ; به عبارتي كاغذ اول گوگل . گرفتن برگه اوليه گوگل زياد معمولي است چنانچه يك راهكار براي سئو داشته باشيد و با طرحي هدفمند وب سايت خويش را با صرفه سازي كنيد…

https://ismaeilsahab.ir/user-generated-spam/

با سئوي سايت در صدرنتايج جستجوي گوگل بدرخشيد

در سالهاي اخير , بيشتر اشخاص در اكنون استفاده از وب و فضاي مجازي هستند و با بسط تكنولوژي و نفوذ وب به معاش مردمان روش انجام بخش اعظمي از امور عوض شده نموده است . در دنياي روز جاري , اشخاص براي خريد محصول و رفع نيازهاي شان ديگر به صورت حضوري مراجعه نمي‌كنند و به جاي آن در فضاي مجازي با مشاهده از تارنما هاي متفاوت در ادامه خريد محصول ها شان ميباشند . در سود , موتورهاي جست و جو مثل گوگل به ابزاري براي جستن كسب و كار شما تبديل شده‌است و به دست آوردن رده مطلوب در نتيجه ها جست و جوي گوگل ميتواند به رويش و توسعه كسب و فعاليت شما ياري دهد . اين جاست كه معنا خدمات بهينه سازي سايت معرفي مي شود .

seo site

سرويس هاي سئوي وب سايت چيست؟

خدمات سئو به تيم اي از كار ها و تكنيك ها گفته مي شود كه اعمال آنان بر سايت تان موجب ارتقاي مرتبه سايت در گوگل مي شود . وقتي كه مرتبه وب سايت تان در نتايج گوگل بهتر شود مخاطبان انگيزه بيش تري از وبسايت شما مشاهده مي‌نمايند , اعتماد مشتريان به شما بيشتر مي شود و فروش تان به صورت چشمگيري ارتقا مي‌يابد . در صورتي اقدامي براي انجام سئو سايت تان نكنيد رقيبان تان از شما سبقت مي‌گيرند و ديگر حرفي براي زدن در بازار كسب و كارتان نخواهيد داشت .

انواع خدمات سئوي سايت و با صرفه سازي وبسايت

سئو وب سايت ( SEO ) به معناي سئوي سايت براي موتورهاي جستجوي متعدد به خصوص گوگل است . در واقع به راهكارهايي كه به صورت مستقيم و يا اين كه غير بي واسطه بوسيله سئوي سايت كاران به جهت بالابردن رتبه وب سايت در نتيجه ها موتورهاي كاوش پياده سازي خواهد شد , سرويس ها با صرفه سازي وبسايت و سئو گفته مي شود . اين سرويس ها در موسسات به دو صورت سرويس ها با صرفه سازي وب سايت سپيد و سرويس ها سئو سايت سياه انجام مي شود .

خدمات سئوي وب سايت سفيد يا اين كه كلاه سفيد به گروه اي از فعاليت ها گفته مي شود كه براساس قانون ها و اصول موتورهاي جست و جو جايگاه سايت را بهبود مي دهند . سايت هايي كه با روش كلاه سفيد جايگاه بالايي ميگيرند , هيچ زمان توسط گوگل جريمه نميشوند و به يادماندني خواهند بود . سرويس ها سئو سايت سياه يا اين كه كلاه سياه به تيم اي از كار ها گفته مي شود كه با دور زدن گوگل جايگاه تارنما ها را بهبود مي دهند . اگر كه سايتي با روش كلاه سياه جايگاه خير و خوبي را كسب نمايد , اين درجه فعلا است و بعداز مدتي موتورهاي جست و جو متوجه شده و آن را جريمه مي‌نمايند .

خدمات بهينه سازي سايت يعني كليه فعاليت هايي كه باعث مي شود سايت شما از دربين رقبا به صفحه نخستين گوگل برسد و با هدف گذاري صورت گرفته فروشتان يكسري برابر شود .

مزاياي انجام خدمات سئوي سايت

 

⭐هدف به دست آوردن كلمه ها هدفمند و گرانبها

⭐افزايش چشمگير راه‌بندان سايت

⭐بهبود جايگاه وبسايت شما در گوگل

⭐پشتيباني بي نقص و حرفه اي

⭐بهبود ساختار داخلي سايت

⭐سئو براي كلمه ها حياتي هدفمند

⭐آناليز و گزارشگيري از مراحل پيشرفت

⭐حضور سايت شما در صفحه اول گوگل

 https://ismaeilsahab.ir/creating-pages-with-malicious-behavior/

خدمات بهينه سازي سايت , كاربران هدف را درسمت وبسايت شما مي آورد : كاربراني كه به خدمات و توليدات شما احتياج دارند , داخل گوگل نيازشان را جستجو مينمايند و آن ها طبيعتا روي وبسايتهايي كليك مي‌نمايند كه در كاغذ اول قرار داشته باشند و در حال حاظر رقباي شما از اين مسئله سود مند مي‌باشند .

سرويس ها بهينه سازي وب سايت چيست؟

هزينه خدمات سئو وب سايت نسبت به روش هاي ديگر تبليغاتي كمتر است : براي انجام كمپين هاي تبليغاتي ممكن است نياز باشد كه ماهانه چند 10 ميليون پرداخت كنيد! اما SEO نسبت به ديگر روش ها هزينه دوچندان كمتري براي شما خواهد داشت و همچنين بازد آن نسبت به هزينه خدمات با صرفه سازي تارنما , قابل مقايسه نيست!

خدمات SEO نتيجه ها مداوم و مستمر دارااست : هر روش تبليغاتي كه به ذهنتان مي رسد , پس از پايان كمپين هيچ ورودي و نتيجيه اي نميتواند براي شما داشته باشد . اما سئو سايت و سئوي وب سايت كه يك بار انجام مي شود باعث ميشود براي هميشه كاغذ نخستين گوگل باشيد و نتيجه بگيريد .

نتايجي كه از خدمات SEO وبسايت

40 % تا 80 % ارتقاء ترافيك اورگانيك و طبيعي تارنما

افزايش چشمگير فروش خدمات و محصولات

كاهش رتبه الكسا تا تحت 1000 كشور‌ايران

بهبود جايگاه وبسايت و حضور كليه لغت ها كليدي در ورقه اوليه گوگل

برندينگ در بستر وب و فضاي مجازي

آناليز رقبا و تعيين واژه و كلمه حياتي باارزش

 

گزينش عبارات مهم گران بها , مهم ترين بخش در ارائه خدمات SEO است . براي افزايش ترافيك طبيعي وب سايت و افزايش فروش , بهترين اقدام بررسي رقبا ميباشد .

رفع مشكلات فني و ساختار وب سايت

 

اصلاح كدنويسي و تگ هاي HTML , رفع خطاهاي سرچ كنسول گوگل , بهينه سازي آدرس صفحه هاي و ارتقا سرعت سايت , گام‌بعدي در ارائه خدمات سئو وب سايت مي باشد .

استراتژي لينك سازي كيفيت خوب و مداوم

 

لينك و پيوند سازي در شبكه‌هاي‌عمومي , در وب لاگ ها و انجمن ها , خريد بك لينك هاي ارزشمند و طبيعي و تهيه رپورتاژهاي مناسب با معيارهاي گوگل , در خدمات سئوي سايت با اهميت است .

استراتژي سئوي محلي

 

Local SEO يا همان بهينه سازي سايت محلي با افزودن خصوصيات تماس در گوگل مپ , لينك و پيوند سازي محلي و دايركتوري ها , در خدمات سئوي كسب و كارهاي محلي نقش دارد .

مشورت و يادگرفتن بهينه سازي سايت

 

آژانس ديجيتال ماركتينگ ميموس , در پروژهاي بزرگ كه در‌حالتي كه خواهش مشاوره براي بهينه سازي سايت داشته باشيد , آمادگي كامل براي ارائه مشاوره و فراگيري بهينه سازي وب سايت را دارد .

طراحي وب سايت با اصول سئو

 

طراحي انواع سايت با سيستم رئيس محتوا وردپرس به صورت وبلاگي , فروشگاهي , خبري , شركتي و . . . با رعايت همگي استانداردها , اصول بهينه سازي وب سايت و معيار هاي حساس گوگل

ساخت و مديريت محتوا

 

در بحث بهينه سازي سايت توليد محتوا يكي مهم‌ترين معيارها مي‌باشد . بايستي براي تارنما روي عبارات با اهميت مورد نظر محتواي مناسب آماده نمود . رئيس محتوا از جمله وظيفه‌هاي حساس صاحبان كسب و كار ميباشد .

عمل در شبكه‌هاي‌مردمي

 

فعاليت در شبكه‌هاي‌اجتماعي يكي از معيارهاي موتورهاي جستجو براي قراردادن كلمات مهم در جايگاه هاي بالا هست . شبكه هاي اجتماعي با دادن سيگنال هاي قدرتمند در سوي سايت سبب ساز مي شود بسرعت ازدحام مطلوبي در سوي وبسايت هدايت شود .

ساخت بك پيوند هاي طبيعي

 https://ismaeilsahab.ir/affiliate-programs/

اگر‌چه بك لينك ها به تدريج از اعتبارشان كاسته مي شود البته هنوز داراي اعتبار ميباشند و سبب ساز دادن توان به تارنما و يا بعبارتي ديگر منجر بهبود منزلت لغات اصلي در موتورهاي جستجو ميشوند . البته اين كه از چه وب سايت هايي بك پيوند گرفته شود و از چه وبسايت هايي گرفته نشود از جمله موارد تخصصي است كه شركت سئوكار به آن مي پردازد . ساخت بك لينك و پيوند هاي بايد بصورت طبيعي انجام شود در غير اينصورت قادر است صدمات زيادي به وب سايت وارد نمايد .

فعاليت در دايركتوري هاي هدف

 

دايركتوري هاي هدف براي سايت ها در حوزه هاي گوناگون , گوناگون مي باشند . دايركتورهاي هدف با داشتن توان مضاعف خود مي توانند بصورت فزاينده اي به وبسايت ها كمك نمايند . كار در دايركتورهاي هدف يكي از خدمات سئوي سايت داراي اهميت قابل ارائه توسط شركت سئوكار است .

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۲۳:۱۹ ] [ صدفي ] [ نظرات (0) ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

از مهم ترين كارهايي كه بايد انجام دهيد تا سايت شما به صفحه اول گوگل برسد و كاملا در اين زمينه سئو شده و بهينه سازي باشد، استخدام يك مشاور سئو است. كارشناس و متخصص سئو كسي است كه به راحتي قادر است در عرض چند ماه شما را به رتبه يك برساند. براي اين كار بهتر است كه مدنظر بگيريد، فريب وعده هاي الكي و پوچ را نخوريد. بهتر است، در اين زمينه با اسماعيل سحاب مشورت كنيد.
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 2
دیروز : 9
افراد آنلاین : 1
همه : 2679
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب